Kinija

Pasirinkite

1 DIENA. VILNIUS–HELSINKIS–PEKINAS

Skrydis Vilnius-Helsinkis-Pekinas.

2 DIENA. PEKINAS (Pi)

Atskridę į Pekiną, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į ekskursiją. Aplankysite didžiausią pasaulyje Tiananmeno, arba Dangiškosios Taikos vartų, aikštę, Uždraustąjį miestą – Mingų ir Čingų dinastijų imperatorių rūmus. Važiuosite rikšomis siauromis senojo Pekino gatvelėmis. Šią miesto dalį vietiniai vadina tikruoju Pekinu. Pasigrožėsite būgnų ceremonija prie Būgnų bokšto. Čia penkis kartus per dieną senoviniu būdu mušami būgnai. Susipažinsite su senu Kinijos karpymo iš popieriaus menu. Pietūs Hutongų šeimoje. Po pietų vyksite į Dangaus šventyklą, kurioje monarchai maldomis prašydavo gero derliaus. Apsilankysite perlų fabrike. Nakvynė 3* viešbutyje Pekine.

3 DIENA. PEKINAS–SIANAS (P, V)

Po pusryčių aplankysite legendinę 6 350 km ilgio Didžiąją kinų sieną (Juyongguano dalyje) ir Vasaros rūmus, pakeliui užsuksite pasigrožėti olimpiniu stadionu „Paukščių lizdas“. Po vakarienės restorane „Pekino antis“, kur paskanausite garsaus istorinio to paties pavadinimo patiekalo, vyksite į geležinkelio stotį ir traukiniu per naktį keliausite į Sianą – senąją Kinijos sostinę. Nakvynėtraukinyje.

4 DIENA. SIANAS–HUAŠANAS (LOTOSO KALNAI) (Pi)

Atvykus į Sianą jūsų lauks ekskursija, kurios metu pamatysite garsiąją terakotinę armiją – imperatoriaus Čino kapavietę. Tai 7 tūkst. natūralaus dydžio kareivių ir arklių figūrų, 90 vežimų. Vėliau kaligrafijos pamokėlės metu sužinosite apie senąjį Kinijos meną, kaip susiformuoja, ką reiškia ir iš ko susideda kinų hieroglifai, gal net išmoksite kiniškai užrašyti savo vardą.Pietūs kinų restorane – galėsite paragauti nacionalinio kinų patiekalo – virtinių. Papietavę autobusu vyksite į Huašaną, vieną gražiausių Kinijos vietų Lotoso kalnų papėdėje. Nakvynė viešbutyje Huašane.

5 DIENA. HUAŠANAS (LOTOSO KALNAI) (P, Pi)

Po pusryčių pėsčiomis pasivaikščiosite po Lotoso kalnus ir jų apylinkes. Huašano kalnas, anksčiau vadintas Didžiuoju Vakarų kalnu, laikomas vienu iš penkių šventų Kinijos kalnų. Į kalnus veda siauras vingiuotas 12 km ilgio kelias, nuo kurio panoraminių aikštelių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Keliausite ne tik pėsčiomis, bet ir į viršūnes kilsite lynų keliu. Pietūs ekskursijos metu. Nakvynė viešbutyje Huašane.

6 DIENA. HUAŠANAS (LOTOSO KALNAI)–SIANAS–HANGDŽOU (P, Pi)

Po pusryčių apsilankysite Ksiue (Xiyue) šventykloje, esančioje netoli Lotoso kalnų papėdės. Šventykla buvo pastatyta kaip vieta Lotoso kalnų dievų aukoms. Pietūs vietinėje kavinėje. Vėliau autobusu vyksite į Sianą, kur galėsite pamatysite Didžiąją mečetę – didžiausią iš keturių Kinijoje veikiančių mečečių, esančią netoli Būgnų bokšto aikštės. Turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po musulmonų kvartalą. Čia galėsite nebrangiai pavalgyti ir įsigyti džiovintų vaisių arba kitokių lauktuvių. Pavakarę vyksite į oro uostą skristi į Hangdžou – vieną iš buvusių septynių Kinijos sostinių, garsėjančią šilko dirbiniais ir arbatžolėmis. Nakvynė viešbutyje Hangdžou.

7 DIENA. HANGDŽOU (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į ekskursiją po turtingiausios Kinijos provincijos Džedziango sostinę, Marko Polo aprašytą kaip labiausiai užburiantį miestą visame pasaulyje. Trumpo kruizo Vakarų ežeru (Sihu) metu įvertinsite jo grožį ir galėsite padaryti meniškų nuotraukų. Pamatysite Lei Feng pagodą, tradicinės Kinijos kultūros simbolį ir Vakarų ežero pakrantės perlą, bei Lingying šventyklą, vieną garsiausių budistų šventyklų Kinijoje, pastatytą dar V a., pasigrožėsite Drakono šulinio arbatos plantacijomis, apsilankysite unikaliame arbatos muziejuje, pasivaikščiosite ypatinga Hefang gatve, kurioje rasite seniausią vaistinę, įvairių meno dirbtuvėlių, šilko parduotuvių, arbatos namų ir vietinės virtuvės restoranėlių. Vakare už papildomą mokestį siūlome Zhang Yimou spektaklį ant vandens „West Impression“ (apie 40 JAV dolerių). Nakvynė viešbutyje Hangdžou.

8 DIENA. HANGDŽOU–SIUDŽOU (P, Pi)

Po pusryčių autobusu vyksite į Siudžou miestą, skaičiuojantį apie 2 tūkst. metų istoriją ir nuo viduramžių garsėjantį šalyje kaip prekybos, medvilnės ir šilko gamybos vieta. Pasaulio istorijoje Siudžou žinomas kaip parkų, sodų, tradicinių Kinijos menų (kaligrafijos, tapybos ir kt.) ir kultūros židinys. Apsilankysite Liūto miško sode, užsuksite į siuvinėjimo šilku fabriką. Pietūs ekskursijos metu. Plauksite ilgiausiu ir seniausiu pasaulio kanalu, pagal ilgį viršijančiu Sueco ir Panamos kanalus, turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po meno dirbinių gatvelę. Nakvynė 3* viešbutyje Siudžou.

9 DIENA. SIUDŽOU–ŠANCHAJUS (P, Pi)

Po pusryčių autobusu vyksite į Šanchajų – miestą, kur susilieja Rytų ir Vakarų kultūros. Ekskursija po senamiestį į Smaragdinio Budos šventyklą. Šilko siuvinėjimo fabrike sužinosite apie senąjį šilko gaminimo procesą ir pamatysite senas šilko gaminimo technologijas. Vakare rekomenduojame pasivaikščioti Huangpu upės pakrante – galėsite pasigrožėti įvairių formų meniškai apšviestais turistiniais laiveliais, sukuriančiais džiugią šventinę atmosferą. Nakvynė viešbutyje Šanchajuje.

10 DIENA. ŠANCHAJUS (P)

Po pusryčių – laisva diena. Siūlome apsilankyti TV bokšte, Rytų perlo bokšte (apie 25 JAV doleriai). arba apsilankyti Ju soduose, įkurtuose prieš 400 m. (apie 6–7 JAV doleriai). Sodus sudaro 40 atskirų kompozicijų, kurios kartu sudaro vientisą paveikslą pagal principą „vienas žingsnis – vienas grožis, grožis kiekviename žingsnyje“. Taip pat dieną galite skirti lauktuvių pirkiniams Šanchajaus perlų ir šilko turguose. Nakvynė viešbutyje Šanchajuje.

11 DIENA. ŠANCHAJUS–HELSINKIS–VILNIUS (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą .
Skrydis Šanchajus-Helsinkis-Vilnius.

Kelionės kaina 5499 Lt / 1.592,51 € asmeniui dviviečiame kambaryje.
Priemoka už vienvietį kambarį: 550 litai / 160 € asmeniui.

Kelionės datos:

 • 2014 10 16

Į kainą įskaičiuota:

 • visi skrydžiai pagal programą;
 • oro uostų mokesčiai;
 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • nakvynės 2+* ir 3* viešbučiuose;
 • 1 nakvynė 1-os klasės traukinyje (4 vietų kupė);
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą;
 • rusiškai kalbančio vietinio gido paslaugos ekskursinės programos metu;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • Kinijos viza (170 litų);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • kelionių draudimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, skiepai ir kt.;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 16 keliautojų;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 550 Lt;
 • nakvynių skaičius – 9 nakvynių;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • nepamirškite pasirūpinti savo sveikata, rekomenduotinas skiepų sąrašas svetainėje www.infovakcina.lt. Dėl skiepų, geltonojo drugio sertifikato ir maliarijos profilaktikos kreipkitės į savo šeimos gydytoją.
Pasiteirauti