Nuolaidos

Pasirinkite

PLANUOK VASAROS ĮSPŪDŽIUS DABAR!

Pristatome 2017 m. vasaros atostogų sezoną.

Apkeliausime ir pažinsime beveik visus žemynus: Europą, Aziją, Afriką, Šiaurės ir Pietų Ameriką, Australiją. Šį sezoną paruošėme dar daugiau pažinimo džiaugsmą ir poilsį garantuojančių maršrutų. Su Jumis visuomet keliaus patyrę mūsų kelionių vadovai, kurie pasirūpins, kad pasirinkto maršruto kilometrai lėktų greitai, įdomiai ir naudingai.

Pradėkime nuo tolimųjų kraštų. Praėjusį sezoną susipažinome su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis, o šį keliaujame dar toliau – į Kanadą! Sakysite, nepakankamai toli? Tada siūlome susipažinti su geizerių, ledynų ir ugnikalnių kraštu – Islandija! O gal pažinkime kitą pasaulio pusę – tolimąją Australiją?

Atrasite ir dar nepažintų maršrutų Europoje. Rinkitės Italiją, Ispaniją, Juodkalniją ar Kroatiją ir nuo kelionėje patirtų įspūdžių galėsite pailsėti prie Viduržemio, Adrijos ar Ligūrijos jūros jaukiuose kurortiniuose miesteliuose. O gal norėsite leistis alaus ir pilių keliu Vokietijoje ar sekti sidabro pėdsakais ir sužinoti, kas yra Vokietijos Šveicarija? Viskas įmanoma!

Atsikvėpti nuo darbų ir rutinos siūlome per trumpas keliones. Savaitgaliai Maltoje, Romoje, Paryžiuje ar keletos dienų išvykos į netolimą Lenkiją, Čekiją, Latviją praturtins kasdienybę.

Nepamirštame ir mažųjų keliauninkų – jų linksmybės garantuotos Legolendo, Disneilendo, Asterikso, Mirabilandijos, Gardos ir kituose pramogų parkuose.

Kviečiame planuoti savo vasaros įspūdžius jau dabar!

PLANUOK VASAROS ĮSPŪDŽIUS DABAR!

Pristatome 2017 m. vasaros atostogų sezoną.

Ateinančią vasarą Jūsų laukia jau pamėgtos atostogų kryptys ir kurortai, puikūs viešbučiai, gražiausi paplūdimiai, įdomiausios ekskursijos, profesionalūs ir patikimi „Novaturo“ atstovai užsienyje.

Karščiausios šio sezono. NAUJIENOSBalkanų šalys Juodkalnija ir Kroatija.

Pirmoji naujiena – Juodkalnija – įsispraudusi tarp Europos ir Azijos, vilioja įspūdinga ir turtinga gamta, į jūrą besileidžiančiais didingais kalnais, gausiu istorijos paveldu ir vietinių svetingumu. Keliaujančius ir atostogaujančius šalyje užburs kalnų ir jūros grožis.

Antroji naujiena – Kroatija – gamtos grožiu tikrai nenusileidžia kaimynei Juodkalnijai. Šalis savyje talpina daugelio istorinių epochų įtaką, o dabar ji dar ir traukos taškas ieškantiems švelnaus klimato, poilsio, kultūros, architektūros. Dubrovnikas – įspūdingiausias ir vienas gražiausių ne tik Kroatijos pakrantės, bet ir visos šalies miestų.

Graikų salose pinasi istorija, įvairialypė įspūdinga gamta, aktyvių pramogų galimybės, unikalios maisto tradicijos, graikiškas temperamentas ir dar daug kitų įdomybių – visa tai traukia atrasti ir patirti.

Visą vasarą Jūsų dėmesio lauks Turkijos Antalijos ir Marmario kurortai. Čia ilsėtis, atsiplaiduoti, plaukti, tyrinėti galite su mažaisiais keliautojais, o ieškantiems aktyvių laisvalaikio pramogų – jų taip pat nestigs.

Bulgarijos Varnos ir Burgaso kurortuose driekiasi ilgi paplūdimiai ramiam poilsiui, nuo Juodosios jūros pučia šiltas brizas, o miestai gausūs pramogų.

Romantiškoje Viduržemio jūros pakrantėje atraskite spalvingąją Barseloną, pajuskite temperamentingą regiono kultūrinį gyvenimą ir įamžinkite auksinio smėlio pakrantes. Įsilieti į džiugią ispanišką nuotaiką kviečiame Maljorkoje, kur gyvenimas čia verda ištisus metus. Arba rinkitės poilsį labiausiai saulės lepinamame Andalūzijos regiono kurorte – Kosta de Almerijoje. Greičiausiai tai viena paskutinių vietų Ispanijos Viduržemio jūros pakrantėje, kur dar rasite paplūdimį tik sau.

Lankomiausias ir visame pasaulyje švelniu klimatu garsėjantis regionas Italijos pietuose – Kampanija –  sužavės pakrantės grožiu, ryškiomis spalvomis ir jaukiais miesteliais. Sicilijos sala – Jūsų raktas į Italijos pažinimą, kur susipina istorija, menas ir grožis.

Pasilepinti jūros bangomis ir saulės spinduliais aukštų uolų supamoje įlankoje kviečiame į Portugaliją. O toli nuo žemynų krantų pasislėpusioje Madeiros saloje Jūsų akis džiugins nuostabi gamta, egzotinės įvairiaspalvės gėlės, didžiulės mėlyno Atlanto vandens skalaujamos uolos ir kvapą gniaužia įspūdingi skardžiai.

Kontrastingajame Maroke pamatysite ir beribę Sacharos dykumą, ir snieguotas Atlaso kalnų viršūnes. Hurgadoje kviečiame grožėtis nepaprastai spalvingu jūros gyvenimu ištisus metus.

Kviečiame planuoti savo vasaros įspūdžius jau dabar!

Skelbiame 2016 – 2017 m. žiemos kelionių pardavimų pradžią!

Išankstinis kelionių išpardavimas!

Išankstinių pardavimų naudos:

  • Pradinė įmoka nuo 10% kelionės kainos perkant keliones kelionių agentūroje. Likusią kelionės kainos dalį sumokant ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.*
  • Išankstinių žiemos sezono kelionių pardavimų metu nemokamai galima keisti sutarties sąlygas.**

*Įsigijus keliones pagal išankstinio pirkimo sąlygas, pradinė įmoka privalo būti apmokėta Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną, o likusi kainos dalis turi buti sumokėta likus 21 dienai iki išvykimo. Jei iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 21 dienai, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną.
**Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos (pavardė, kelionės data, kelionės trukmė, turistų skaičius, apgyvendinimo ar maitinimo tipas, numerio kategorija), kai sutartis sudaryta pagal išankstinio pirkimo nuolaidų sąlygas turisto pageidavimu gali būti keičiamos likus ne mažiau kaip 21 dienai iki keliones pradžios, tačiau taikomos keitimo dieną galiojančios keliones kainos.

Dėmesio!

  • kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas;
  • vietų skaičius pagal išankstinius pardavimus yra ribotas;
  • kainos pagal išankstinius pirkimus netaikomos grupėms (Grupę sudaro 10 ir daugiau suaugusių asmenų, išvykstančių vienu metu ir tai pačiai kelionės trukmei, gyvenančiai viename viešbutyje.
Pasiteirauti

Nuolaidos jaunavedžiams

Nuo visų kainų bus taikoma 5 proc. nuolaida (anksčiau buvo taikoma 5 proc. nuolaida nuo specialių pasiūlymų (SPO), bei 3 proc. nuolaida nuo paskutinės minutės pasiūlymų (Last minute)). Norint pasinaudoti šia nuolaida, būtina iki kelionės pradžios pateikti santuokos liudijimo kopiją arba pažymą su antspaudu iš civilinės metrikacijos skyriaus arba bažnyčios apie būsimos santuokos datą.

Papildomos sąlygos:

  • Nuolaida galioja, kai užsakoma kelionė prasideda ne vėliau kaip 3 mėnesiai po santuokos įregistravimo;
  • Ši nuolaida netaikoma nuo oro uosto ir degalų mokesčių, vizų bei papildomų priemokų;
  • Nuolaida taikoma užsakant pilną kelionės paketą su skrydžiu iš Vilniaus.
Pasiteirauti