Kelionės

Kelionės 


ISPANIJA

Oficialiai Ispanijos Karalystė yra Europos Sąjungos šalis narė, esanti Pirėnų pusiasalyje, skalaujama Viduržemio jūros, ribojasi su Prancūzija, Andora, Portugalija. Šalis užima 504030 kv. km. ir yra antroji pagal dydį šalis vakarų Europoje ir Europos Sąjungoje po Prancūzijos. Šalis garsėja koridomis ir flamenko. Kultūriniai paminklai, istorija, ispaniška virtuvė, ekskursijos , nuostabus oras, palmės, visa tai tikroji Ispanija. Auksinė pakrantė, paplūdimiai, žydras vanduo, ko daugiau ir gali reikėti vykstant atostogų į Ispaniją.

Galimas užsakymas: bilietai lėktuvu, ar tik apartamentai, ar atostogų paketas. Galimos paskutinės minutės kelionės, pažintinės ar poilsinės kelionės.

Ispanija, skrydžio trukmė – ,  ~ 3,5val.

Oficialus šalies pavadinimas – Ispanijos Karalystė

Šalies sostinė – Madridas

Valiuta – Euras

Kalbos, kuriomis susikalbėsite: ispanų, katalonų, baskų ir galisų.

Ispanijos kurortai: Kosta Brava, Kosta Dorada, Kosta de Barselona – Maresmė, Maljorka, Kanarai – Tenerifė, Barselona, Kosta de Solis, Madridas, Fuerteventūra, Valensija, Ibica, Kosta Blanka, Lanzarotė.

 

ITALIJA

Šalis, užimanti Europos pietinę dalį, turinti dvi didžiausias Viduržemio jūros salas, Siciliją ir Sardiniją. Šiaurine dalimi ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Italijos viduje yra dvi nepriklausomos valstybės – San Marinas ir Vatikano miestas. Šalis, dalijanti pasauliui nuostabų vyną, maistą ir meno šedevrus.Tobula šalis atostogoms, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, nuostabus paplūdimys, galimi maitinimai tiek pusryčiai, tiek viskas įskaičiuota. Miesto viešbutis ar viešbutis ant jūros kranto. Galimi kelionių tipai tiek, pažintinė tiek poilsinė kelionė. Galimas ir lėktuvo bilieto pirkimas ar tik apartamentai, ar pilnas kelionių paketas. Pasitaiko itin puikių paskutinės minutės pasiūlymų atostogoms Italijoje. Žinoma geriausi pasiūlymai būna išankstinių kelionių pirkimo metu.

Italija, skrydžio trukmė – ~ 3val.

Oficialus šalies pavadinimas – Italijos Respublika

Šalies sostinė – Roma

Valiuta – Euras

Kalbos, kuriomis susikalbėsite: italų, anglų, prancūzų.

Ispanijos kurortai: Riminis, Milanas- Maritima, Katolikas, Baja Domicija, Sicilija Katanija, Sicilija Čefalu, Sorentas, Iskija, Sicilija Palermas, Venetas, Fiudžis, Florencija, Roma, Kalabrija, Verona, Kapris, Alpe Kimbra, Tarvizijus, Sardinija.

 

PORTUGALIJA

Šalis, labiausiai į šiaurės vakarus nutolusi Europos valstybė, esanti Iberijos pusiasalyje. Vakaruose ir pietuose Portugalija ribojasi su Atlanto vandenynu, rytuose ir šiaurėje – su Ispanija. Madeiros ir Azorų salos taip pat priklauso Portugalijai. Šalis, kupina ilgesio pripildyto fado dainų skambesio, išskirtinio vyno – portveino, dangaus nepaliekančios saulės ir neblėstančio gyvenimo džiaugsmo portugalų širdyse. Portugalija, yra viena įdomesnių šalių. Daug įdomių lankytinų vietų, istorinių objektų, vyno daryklos, puikus maistas, paplūdimiai. Tiek pažintinė tiek poilsinė kelionė, nuostabi gamta, neišdildomi įspūdžiai. Puikios atostogos su šeima. Pažintinė kelionė galima autobusu, tiek lėktuvu, o poilsinė kelionė tik lėktuvu, galimos kelionės sudarymas lėktuvo bilietas, pervežimas, apartamentai, o galimas pilnas kelionės paketas. Portugalija, tai šalis skirta tikroms atostogoms.

Portugalija, skrydžio trukmė – ~ 4,5val.

Oficialus šalies pavadinimas – Portugalijos Respublika

Šalies sostinė – Lisabona

Valiuta – Euras

Kalbos, kuriomis susikalbėsite: portugalų, ispanų, italų, anglų, prancūzų.

Ispanijos kurortai: Madeira, Portas, Monte gordas, Lisabona, Tavira, Oljaunas.

 

TURKIJA

Eurazijos šalis, kuri tęsiasi per Anatolijaus pusiasalį vakarinėje Azijos dalyje ir Thrace (Rumelia) Balkanų regione pietrytinėje Europoje. Turkija ribojasi su aštuoniomis valstybėmis: Bulgarija, Graikija, Gruzija, Armėnija, Azerbaidžanu, Iranu, Iraku ir Sirija. Turkai sudaro didžiąją gyventojų dalį, toliau seka kurdai. Vyraujanti religija – islamas. Turkai garsėja svetingumu, turkiškais saldumynais, kebabais, Bosforo tiltu Stambule (dar vadinamas Kultūrų tiltu, juo sujungiamos Rytų ir Vakarų civilizacijos). Turkija garsėja savo kultūriniais paveldais, ekskursijomis, klimatu.Yra pati populiariausia kryptis atostogoms, su viskas įskaičiuota arba ultra viskas įskaičiuota maitinimu. Turkija garsėja viešbučių gausa, nuo ekonominės klasės iki pačios auksčiausios, nuo viešbučio ant jūros kranto, iki miesto viešbučio kuris neturi savo pliažo, tik miesto, kur gultai ir skėčiai už papildomą kainą. Turkijos paplūdimiais driekiasi Egėjo ir Viduržemio jūros.  Paskutinės minutės kelionės, geriausi paplūdimiai, kaitri saulė ir atostogos.

Turkija, skrydžio trukmė – ~ 3val.

Oficialus šalies pavadinimas – Turkija

Šalies sostinė – Ankara

Valiuta – Turkijos lyra, (bet galite atsiskaityti pas vietinius: tiek doleriais tiek eurais).

Kalbos, kuriomis susikalbėsite: Turkų, Anglų, Rusų.

Turkijos kurortai: Sidė, Kemeras, Belekas, Alanija, Marmaris, Bodrumas, Kušadasis, Antalija.

BULGARIJA

Bulgarijos Respublika yra Balkanų šalis pietrytinėje Europos dalyje. Bulgarijos siena šliejasi prie kitų 5 šalių: šiaurėje su Rumunija (daugiausiai palei Dunojaus upės krantą), vakaruose – Serbijos ir Makedonijos Respublikomis ir pietuose – Graikijos ir Turkijos valstybėmis. Juodoji jūra apibrėžia Bulgarijos sieną rytuose. Šalis, kurioje graži gamta, fantastiniai kurortai su labai moderniais viešbučiais, taip pat nuostabios istorinės vietos su senovinėmis šventyklomis. Bulgarija patraukli ypač mažomis kainomis, auksinio smėlio paplūdimiais, puikiu krantu, bangomis, ir skaniu maistu. Bulgarija skaitosi vienu iš senesnių šalių atostogoms, ypač kurortais ir jų architektūra, žmonės kasmet vis labiau plūsta į Bulgariją. Ypač greitas skrydis tik 2val., kurortuose lengvai pasiekiami kurorto centrai ir paplūdimiai. Bulgarija ypač tinkanti šeimos atostogoms.

Bulgarija, skrydžio trukmė – ~ 2val.

Oficialus šalies pavadinimas – Bulgarijos Respublika

Šalies sostinė – Sofija

Valiuta – Bulgarijos levas.

Kalbos, kuriomis susikalbėsite: bulgarų, anglų, vokiečių, prancūzų, rusų.

Bulgarijos kurortai: Saulėtas krantas, Nesebaras, Elenitė, Auksinės kopos, Šv. Konstantinas ir Elena, Šv. Vlasas, Obzoras, Pomorjė, Albena.

 

GRAIKIJA

Šalis, įsikūrusi pietrytinėje Europos dalyje, Balkanų pusiasalio pietuose. Valstybė ribojasi su Albanija, Makedonijos Respublika ir Bulgarija šiaurėje, Turkija – rytuose. Egėjo jūra skalauja pietinę ir rytinę Graikijos dalis, o Jonijos jūra – vakarinę. Aplink žemyninę dalį rasi nesuskaičiuojamą gausybę salų, salelių. Šalis garsi dievų buveine Partenonu, niekad dangaus nepaliekančia saule, žavingais paplūdimiais ir svetingais žmonėmis. Graikija, tai ta šalis kurioje verta keliauti, atrasti naujos Graikiškos virtuvės skonius, pamatyti kokia didi gamta supą Graikiją. Graikai, tauta yra ypač draugiška bei svetinga, praeiviai negali praeiti pro  Taverną, tuojaus pat bus pakviesti vidun. Graikija žavi ypač puikiais paplūdimiais, žydromis pakrantėmis, bei lankytinomis vietomis.

Graikija, skrydžio trukmė – ~ 3val.

Oficialus šalies pavadinimas – Graikijos Respublika

Šalies sostinė – Atėnai.

Valiuta – Euras

Kalbos, kuriomis susikalbėsite: anglų, vokiečių, prancūzų, graikų.

Graikijos kurortai: Heraklionas, Kreta, Rodas, Peloponesas.